Strona 1 z 1

Interesujące zabudowy meblowe do siłowni

: 20 lip 2016, 11:33
autor: adambyczek
Witam, zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu. Wybór padł na klub fitness. Zawsze lubiłem chodzić na siłownię, tak więc postanowiłem iż spróbuje sił w tej branży. Nie ma co ukrywać, że jest znaczna konkurencja w tej branży. Żeby zachęcić klientów muszę się jakoś wyróżnić. Dlatego pomyślałem o tym systemie mebli Möbel im Fitnessstudio do swojej siłowni. I właśnie tu jest miejsce dla was - forumowicze. Bardzo proszę o komentarze na temat tych mebli do klubu fitness. Będę wdzięczny za wasze komentarze. Od tego będzie zależało czy osoby ćwiczące będą dobrze czuli się w moim klubie fitness.

podobne tematy:

Trwałe meble do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:45
autor: tolek1980
Witaj. Osobiście nie lubię tak jaskrawych kolorów. Dlatego sugeruję wybrać mniej krzykliwe połączenia barw. Wg mnie ta kompozycja jest warta rozważenia Obrazek - takie kolory uspokajają. Taka jest moja opinia w tej kwestii.

podobne tematy:

Ciekawe zabudowy meblowe do fitness klubu

: 20 lip 2016, 11:48
autor: alexsys76
Cześć. Kolega ma sporo racji. Ale ja osobiście preferuje właśnie ostrzejsze kolory. Szczególnie w takich miejscach jak klub fitness. W takich miejscach powinno być żywo - przecież to miejsce ćwiczeń. Mnie do gusty przypadły te rozwiązania: Obrazek - przypominają mi szatnię na stadionie.

podobne tematy: