Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło windy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:15

Dzień dobry. Od pewnego czasu zgłębiam zagadnienia , które wiążą się z marketingiem internetowym. Najbardziej interesującą formą reklamy jest moim zdaniem pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przejrzałem na ten temat wiele artykułów, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Tak, więc mam nadzieję, że potrafię samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją stronę na następujące hasło: windy towarowe i tu mam dwa pytania. Czy warto tworzyć dedykowane zaplecze dla tego typu fraz jak: dźwigi towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych odnośników wpływa na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj sto odnośników a nazajutrz 30 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypozycjonować stronę na hasło dźwigi towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Jak mniemam, że troszkę liznołeś tematu związanego z pozycjonowaniem strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podane przez ciebie słowo kluczowe: windy towarowe nie zalicza się do najprostszych i niedoświadczonemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją wypromować własnymi siłami. Lecz oczywiście możesz próbować swoich sił. Problemem są oczywiście odnośniki, które powinieneś pozyskać oraz ich liczba. Obecnie bez specjalistycznych programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Linki jesteś w stanie tworzyć ręcznie, ale musisz je podlinkować. Tu właśnie są potrzebne programy. Jak chodzi o tworzenie zaplecza to jak najbardziej jest to odpowiedni kierunek działań. Natomiast ilość pozyskiwanych odnośników nie powinna być za duża. Powinno się je pozyskiwać systematycznie. Dzisiaj np: 20 linków, jutro 25 odnośników, następnego dnia 10 linków. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości