Poszukuje przedsiębiorstwa, które montuje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Poszukuje przedsiębiorstwa, które montuje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:34

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Napisze od razu o co mi chodzi, a następnie rozwinę temat. Poszukuję firmy, która zajmuje się montażem dźwigów hydraulicznych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do prowadzonego przeze mnie motelu, który ma dwu poziomową restaurację. Udźwig windy nie będzie duży. Platformą towarową będą jeździły potrawy w naczyniach. Więc maksymalne obciążenie to sto kilo. Nie mam za wiele powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych wind. Jestem ciekaw, czy ktoś z was spotkał się ze zbliżonym problemem i udało mu się założyć taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Poszukuje firmy, która montuje windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:54

Witaj. Jakiś czas temu to może byłby kłopot ze znalezieniem producenta takich rozwiązań. Teraz bez większych kłopotów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu wind towarowych o niestandardowych gabarytach. Przykładem jest ta ekipa - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która zajmuje się projektowaniem i budową platform towarowych na potrzeby biznesu. Tak, więc nie musisz się martwić o to, że nie masz za wiele miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim hotelu. Obecne widny nie potrzebują dużo przestrzeni. Również można umieścić cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości