Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: adambyczek » 28 paź 2016, 12:32

Witam. Ostatnio wybudowałem dom dla swojej rodziny. Mieszkamy w dosyć ruchliwej dzielnicy, gdzie przewija się dziennie dużo przeróżnych ludzi. Ciągle zastanawiam się, w następstwie tego czy powinienem zainwestować w kamerę - idzie o coś w stylu przedłużanie rzęs Warszawa ? W domu mamy wiele urządzeń i cennych przedmiotów. Oprócz tego moja trójka latorośli zostaje w wielu przypadkach sama w domu. Stąd moje zapytanie czy warto zainwestować w kamerę? Zależy mi na zwiększeniu bezpieczeństwa jednakże nie wiem czy w ten sposób uzyskam zamierzony cel. Proszę o bezpośrednie odpowiedzi.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 25 lut 2019, 9:03 przez adambyczek, łącznie zmieniany 1 raz.

alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Bezpieczny lokal mieszkalny ma obowiązek posiadać kamery?

Postautor: alinasobol » 28 paź 2016, 12:40

Hej. Chcąc zabezpieczyć własną posiadłość też wpadłem na pomysł zakupu kamery. Muszę ogłosić, że miało to miejsce kilka lat temu i na szczęście do tej pory nic się złego nie działo. Często okazuje się niemniej jednak, że u sąsiadów były już dwa włamania, dlatego sądzę, że kamera odstraszyła włamywaczy. Takie zabezpieczenie swojego domu jest niezwykle istotne zwłaszcza jeżeli posiadasz dzieci. Warto, w takim razie zainwestować w solidny monitoring. Z pewnością nie będziesz ubolewać, a wręcz przeciwnie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości