Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Czy ktoś korzystał z usług tych dekarzy?

Postautor: marekwolski » 23 maja 2016, 9:24

Witam, buduje dom jednorodzinny w okolicach Kielc. Teraz męczę się z położeniem dachu. Miałem już jedną ekipę dekarzy, którzy na moje nieszczęście polegli na moim dachu. Dach na moim domu ich przerósł i nie potrafili go położyć, więc musiałem ich pogonić. Szukałem w przeglądarce internetowej i znalazłem bazę firm dekarskich z Kielc http://polecamspeca.pl/dekarz/kielce , ale wzięcie dekarzy w ciemno raczej odpada. Szkoda mi już nerwów i mojej kasy na zmarnotrawiony materiał. Dlatego zwracam się do was z pytaniem. Może ktoś z was ma namiary na solidnych dekarzy w pobliżu Kielc.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Czy ktoś korzystał z usług tych fachowców?

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 9:43

Witaj, jestem w stanie Ci polecić firmę Dach Maar z Kielecczyzny. Brygada bardzo dobra, nie piją na budowie. Ludzie znają się na rzeczy i nie było z nimi żadnych kłopotów. Więc możesz ich w ciemno brać do swojego dachu. Innych ekip dekarskich z tej strony niestety nie znam.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Czy ktoś może coś powiedzieć o tych dekarzach?

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 9:47

Cześć, jak miałeś taki problem z dekarzami to może być ciężko znaleźć dekarzy aby poprawiali po poprzednikach. Nie mam pojęcia jak to się prezentuje faktycznie, lecz jeśli mocno spierniczyli sprawę to będzie niełatwo to poprawić.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość