Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:04

Witajcie, szukam na cito sprawdzonego protetyka w Radomiu. Mam straszny kłopot z moimi zębami. Cały czas wypadają z nich wypełnienia. Nie mam pojęcia co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Rzecz jasna nie chodzi mi o państwowe gabinety.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Cześć. Posiadałem podobny problem ze swoimi zębami. Zmieniałem chyba 3 stomatologów nim trafiłem do odpowiedniego. Zawsze chodziłem prywatnie i miałem nadzieję, że są to odpowiedni dentyści. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi ukruszyła się plomba to całą rodzinne pochował. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poczytałem w Internecie to natrafiłem na ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Babka jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi fenomenalnie. Polecam ją każdemu. Cenowo też jest przystępna.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Sprawdzony protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:56

Cześć, z tymi niepublicznymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak naprawę jest ich nie wielu w mieście, którzy znają się na swojej robocie.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość