Szukam fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:51

Szukam fachowej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Dzień dobry. Poszukuje sprawdzonej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie działki. Chciałbym mieć coś oryginalnego, co nie będzie szablonowym rozwiązaniem. Ogrodzenie pragnę żeby były zrobione w stylu retro - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie mam pojęcia tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również posiadam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje dobrą brygadę ślusarzy z okolic Radomia. Czy ktoś z was może polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:49

Potrzebuje rzetelnej firmy do wykonania balustrad i ogrodzeń w domu w województwie mazowieckim?

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:45

Witaj. Jak dobrze Cię rozumiem to szukasz firmy, która ma zrobić dla ciebie unikalne balustrady oraz ogrodzenie twojej działki. Szukasz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jak tak to powinieneś sprawdzić ofertę firmy http://metfach.pl , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad ze stali nierdzewnej a, także ogrodzeń kutych. Dalej umieszczam ich przykładową realizację: Obrazek . Sprawdź czy myślisz o czymś w ten deseń. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich rekomendować z czystym sumieniem. W naszym domu robili balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Ekipa zrobiła wszystko w jeden dzień i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Nasze myśli”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości